نصب پرده

نصب پرده را به متخصصش بسپار

برای نصب پردهای ساده سقفی، پانچی، کتیبه، ریل گریبر، پلیسه و … دو قانون اصلی وجود دارد: یکی اینکه بهترین قسمت برای نصب پرده روی خط سقف است؛ و دیگر اینکه بهتر است پرده را روی زمین امتداد دهید. نصب پرده یک کار کاملا تخصصی است؛ و یک نصاب پرده اگر مهارت زیادی در مورد طریقه نصب پرده نداشته باشد، نمی‌تواند رضایت مشتری را جلب کند.
در واقع نصب پرده زبرا، کرکره‌ای، لورداپه، پارچه‌ای، ریل گریبر و هر نوع و جنس دیگری نیازمند مهارت و توانایی خاص خود است. به همین خاطر اگر می‌خواهید خدمات نصب پرده را با کیفیتی بالا و با قیمت نصب پرده مناسب دریافت کنید، در انتخاب نصاب پرده دقت زیادی به خرج دهید. «خدمت از ما» بهترین نصاب پرده در شهرتان را به شما معرفی خواهد کرد.
شما می‌توانید همین حالا قیمت نصب پرده را به رایگان دریافت کرده، و برای دریافت خدمات نصب پردهای ساده سقفی، پانچی، کتیبه، پلیسه، گریبر، زبرا، کرکره‌ای، لورداپه و … از طریق فرم سفارش «خدمت از ما» اقدام کنید. در حین ثبت سفارش نصب پرده، مشخصات و قیمت پیشنهادی نصابان پرده را نیز بررسی کنید، تا برای دریافت خدمات نصب پرده بهترین تصمیم را بگیرید.

قیمت نصب پرده چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت نصب پرده چقدر است؟ میزان دستمزد نصاب پرده چگونه تعیین می‌شود؟ این‌ها رایج‌ترین سوالاتی هستند که مشتریان هنگام درخواست خدمات نصب پرده از ما می‌پرسند. نصب پرده و میزان دستمزد نصاب پرده به فاکتورهای گوناگونی بستگی دارد.
پیش از آنکه عوامل تاثیرگذار بر قیمت نصب پرده را بررسی کنیم، باید اشاره کنیم که تمامی قیمت گذاری‌ها برای نصب پرده و قیمت‌هایی یک نصاب پرده پیشنهاد می‌کند، بر اساس تعرفه اتحادیه و کاملا شفاف تعیین شده است. در روند ثبت سفارش نصب پرده، قیمت نصب پرده که هریک از نصابان پیشنهاد می‌کنند را می‌توانید یکجا ببینید و آنها را با هم مقایسه کنید.

آشنایی با انواع پرده‌ها و شیوه نصب پرده
یکی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت نصب پرده، نوع پرده استفاده شده است. در ادامه انواع پرده را معرفی کرده‌ایم. اگر هنوز تصمیم‌تان را در مورد نوع پرده نگرفته‌اید، برای نصب پرده می‌توانید از میان مدل‌های زیر مناسب‌ترین پرده را برای محل مدنظرتان انتخاب کنید. پس از آن به سراغ باقی فاکتورهای قیمت نصب پرده و اجرت نصاب پرده می‌رویم.

نصب پردهای ساده
نصب پردهای ساده یکی از پرطرفدارترین مدل‌های پرده است که در هر مکانی اجرا می‌شود. پردهای ساده پیچیدگی خاصی هنگام نصب ندارند و به راحتی قابل نصب هستند. نصب پردهای ساده یکی از خدمات بسیار محبوب و مقرون به صرفه در زمینه دکوراسیون و نصب پرده است.

 

نصب پرده زبرا

پرده زبرا یک پرده جدید رولی و توری است. نصب پرده زبرا برای دکوراسیون‌های لوکس و مدرن بسیار توصیه شده، و چندین پله آن را ارتقا می‌دهد. پرده‌های زبرا دو لایه موازی دارند. هنگامی که این دو لایه را ببندید، فضای داخل به‌طور کامل پنهان خواهد شد. قیمت نصب پرده زبرا و اجرت نصاب پرده به دلیل نصب آسان آن از پرده‌های تزئینی مناسب‌تر است.

نصب پردهای جدید و شیک
نصب پرده‌های جدید بلوری و حریر در اتاق خواب‌ها بسیار رایج شده است؛ مخصوصا اتاق کودکان و نوجوانان. پرده‌های جدید با طرح‌های دلنشین روح تازه‌ای به اتاق می‌بخشد. انتخاب رنگ و طرح پرده‌های فانتزی بسیار سلیقه‌ای است و می‌تواند در تضاد با دیگر المان‌های موجود در اتاق خواب باشد.
قیمت نصب پرده اتاق خواب از طرف نصاب پرده با توجه به متراژ و نوع میل پرده مشخص می‌شود.

نصب پرده فانتزی
پرده‌های فانتزی موجب زیبایی و جذابیت بیشتر اتاق خواب کودکان و نوجوانان می‌شوند، و با طرح‌های متنوع در بازار موجود هستند. طراحی و دکوراسیون اتاق خواب دختر بچه‌ها با پرده‌های فانتزی جذابیت ویژه‌ای برای آنها دارد. نصب پرده با رنگ‌های شاد و طرح‌های متنوع محیط را شاد و سرزنده نشان می‌دهند.
امکان نصب انواع مدل پرده از طرح‌های فانتزی برای اتاق پسر بچه‌ها نیز وجود دارد و می‌تواند جلوه‌های بصری بیشتری را ایجاد کند. البته گاهی اوقات نیز می‌توان به نصب پرده های ساده با رنگ شاد اکتفا کرده، و با المان‌های دیگری اتاق را کمی شلوغ کرد.

 

نصب پرده پلیسه دار ساده

پرده پلیسه دار ساده یک پرده کلاسیک، شناخته شده و باسابقه است. جلوه نصب پرده پلیسه، با پلیسه‌های زیبایی که دارد، کمتر از پرده‌های سلطنتی نیست. پس از نصب پرده پلیسه توسط نصاب پرده، حتی اگر پرده باز باشد، می‌توانید پلیسه‌های آن را ببینید. پرده‌های پیله‌دار به صورت افقی باز و بسته می‌شوند.
برای دوخت این نوع پرده از هر نوع پارچه‌‌ای می‌توان استفاده نمود؛ و سختی نصب پرده پلیسه ‌دار بستگی به متراژ و وزن آن دارد.

نصب پرده غلتکی، پرده رولی یا شید رول
پرده‌های شید از نوع بالا رونده‌اند و برای بسته شدن به دور محور غلتکی خود جمع می‌شوند. نصب این نوع پرده به نسبت پرده‌های دیگر برای نصاب پرده سختی کمتری دارد. اگر پارچه مناسب را انتخاب کنید، نصب پرده رولی را می‌توان در اناق خواب، نهارخوری، آشپزخانه و تقریبا هر نقطه دیگری از خانه انجام دهید. نصب پردهای ساده هیچگاه قدیمی نمی‌شود، و این یکی از همان پرده‌هاست.

نصب پرده کرکره‌ای

پرده‌های کرکره ای از قدیمی‌ترین مئل‌های پرده به شمار آمده، و همواره طرفداران خود را دارد. نمونه‌های قدیمی این نوع پرده‌ها برای همه آشناست. پرده کرکره عمودی در اصطلاح عام به پرده لوردراپه معروف است، از کنار هم قرار گرفتن عمودی پارچه‌های مخصوص تشکیل شده، و می‌توان آن را به صورت افقی در طول پنجره حرکت داد.
اگر به نصب پردهای ساده علاقمند هستید، و مایلید قیمت نصب پرده نیز معقول باشد، پرده‌های کرکره ای را انتخاب کنید. چراکه نصب پرده‌های کرکره‌ای عمودی چالش خاصی ندارد.

هزینه و قیمت نصب پرده بر اساس چه فاکتورهایی مشخص می‌شود؟
حال که گزینه‌های نصب پرده مانند نصب پردهای ساده، فانتزی و … به همراه حدود چالش اجرای آنها را می‌دانید، به بررسی سایر فاکتورهای قیمت نصب پرده می‌پردازیم.
قیمت نصب پرده به عواملی چون نوع پرده، تجهیزات مورد نیاز برای نصب پرده و میزان حجم کار برای نصب پرده بستگی دارد. به دنبال نصب هر مدل پرده‌ای که هستید، از نصب پرده حریر و توری گرفته تا نصب پرده لوردراپه و نصب پرده کرکره‌ای، به‌راحتی می‌توانید آن را از نصابان فعال در «خدمت از ما» درخواست کنید. ما با اعلام قیمت‌های شفاف به شما کمک می‌کنیم تا قبل از شروع کار از قیمت خدمات نصب پرده آگاه شوید تا هوشمندانه تصمیم بگیرید.

«خدمت از ما» کدام نصاب پرده را برای شما می‌فرستد؟
به محض درخواست شما مشتری گرامی برای نصب پرده از طریق فرم سفارش، ما مجرب‌ترین متخصصان نصب پردهای ساده و مدل‌دار را به شما معرفی می‌کنیم. هریک از آن‌ها نیز مطابق درخواست شما قیمت نصب پرده و دستمزد دریافتی را پیشنهاد می‌دهند. تمامی این نصابان پرده با به همراه داشتن تجهیزات کامل و مهارت بالای خود، کار نصاب پرده را بدون نقص انجام می‌دهند.

خدمات قابل ارائه در نصب پرده

در ادامه برخی از محبوب‌ترین خدمات ارائه شده در «خدمت از ما» برای نصب پردهای ساده و مدل‌دار را می‌بینید:
• نصب پردهای ساده مانند پرده حریر، پارچه‌ای و توری
• نصب پرد‌های جدید و فانتزی برای آشپزخانه
• نصب ریل اتومات، نصب گریبر، نصب هوکس فلزی
• تعمیر و نصب ملزومات پرده، چوب پرده، تاج پرده
• تعمیر و نصب پرده لوردراپه و پرده کرکره‌ای
• نصب پردهای ساده، زبرا، شید و پلیسه در پذیرایی و اتاق خواب
• نصب پردهای سقفی، نصب والان، نصب کتیبه
علاوه بر نصب پرده، برای دوخت کاور مبل، تعمیر مبل، رویه کوبی مبل، نصب کاغذ دیواری و تمامی خدمات دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی نیز می‌توانید روی ما حساب کنید.

چرا «خدمت از ما» را برای نصب پرده انتخاب کنم؟

طی یک نظرسنجی از مشتریانی که خدمات نصب پرده را درخواست داده‌اند، مطلع شدیم که یکی از دلایل اصلی رضایت آنها از خدمات نصب پرده، شفافیت در قیمت نصب پرده، منصف بودن نصابان پرده و مشخص بودن روند کار اجرایی این خدمت است.
اگر شما نیز مایل هستید با مناسب‌ترین قیمت نصب پرده این خدمت را دریافت کنید، «خدمت از ما» را انتخاب کنید. همین حالا از طریق ثبت سفارش و پر کردن یک فرم کوتاه، خدمات نصب پردهای ساده و مدل‌دار را درخواست دهید. در نهایت این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه نصابی، در چه زمان و مکانی برای نصب پرده به محل شما اعزام شود.

با نصب پرده زیبایی دوچندانی به خانه خود بدهید
پرده‌ها، از ساده‌ترین تا مجلل‌ترین مدل‌ها، یکی از المان‌های به شدت تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون داخلی هستند، و زیبایی نمای داخلی را چندین پله بالا می‌برند. اما یک مورد را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پرده‌ها را هم داشته باشید، چنانچه در نصب پرده مشکلی ایجاد شود و به شیوه استاندارد نصب نشود، جلوه خود را از دست خواهد داد.
نصب پرده، کاری است که به نظر ساده می‌آید، ولی گاهی بسیار دشوار و زمان‌بر می‌شود. بنابراین مطمئن شوید که برای نصب پردهای ساده و … از یک نصاب پرده ماهر کمک می‌گیرید.

آموزش طریقه نصب پرده

در این‌جا مراحل نصب پرده را در سه گام توضیح داده‌ایم، اما فراموش نکنید که نصب پرده کاری تخصصی است و شما برای نصب پرده خود نیاز به متخصص دارید.

مرحله اول نصب پرده: اندازه گیری طول میل پرده

برای اینکار، عرض داخلی پنجره را اندازه گیری کنید. دقت کنید که طول میل پرده نباید از آن بیشتر باشد. همچنین باید برای نصب میل پرده از ابزار مناسب استفاده کنید. با توجه به نوع پرده شما می‌توانید به دو طریق میل پرده را نصب کنید:
نصب میل پرده روی دیوار
• نصب میل پرده روی سقف

مرحله دوم نصب پرده: نصب پایه‌های میل پرده

برای نصب پرده به دریل، پیچ و رولپلاک نیاز دارید. زیرا وجود تیرآهن، سیم‌های برق ساختمان، سقف‌های کاذب، آجرهای مستحکم دیوارهای قدیمی و … در نصب پرده اختلال ایجاد می‌کنند. برای اینکار نصاب پرده با استفاده از یک مداد، محل نصب پایه را علامت می‌زند و با دریل محل مورد نظر را سوراخ می‌کنند. به یاد داشته باشید که رولپلاک کردن محل نصب پایه نیز بسیار ضروری است.

مرحله سوم نصب پرده: نصب میل پرده
در این مرحله از نصب پرده، پس از سوراخ کردن سقف یا دیوار، پایه‌های میل پرده را با پبچ محکم کنید. به طور معمول بین میل پرده و پنجره نباید فضای زیادی وجود داشته باشد. برای نصب پردهای ساده با عرض کم دو پایه و برای پردهای ساده اما عریض‌تر از سه یا چهار پایه استفاده می‌شود.

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *

12 − 6 =